Asabiyim Türkçe dublaj full izle

asabiyim

Asabiyim film konusu : Dave Buznik (Adam Sandler) oldukça sakin sessiz, kimseye öfkelenmeyen, kendi halinde biridir. Bir gün uçakta giderken bir hostes ile arasında anlaşmazlık yaşanır, aslında Dave’in bir suçu yoktur fakat mahkemeye çıkartılır ve hakim ona öfke kontrolü programına katılmak zorunda olduğunu belirtir. Dave’e öyle bir hoca (Jack Nicholson) denk gelir ki tüm yaşamını altüst edecektir. Asıl eğitmeninin öfke kontrolüne ihtiyacı vardır.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.