Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2 full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 12530 izleme
tek-kisilik-dev-kadro-2-izle

Ata Demirer’in ustalığını konuşturduğu, ilki 2005 yılında yayınlanan ve stend-up gösterilerinden derlenmiş olan dvdnin ikincisi Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2 full izle eklenmiştir. Aralıksız güldürü vaad eden bu gösteride, Ata Demirer’in sadece esprileri ile değil, vücut dili ve ses taklit yeteneği ile de izleyicisini kahkahaya boğduğunu göreceksiniz.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.