Avatar the last airbender 2. sezon 9. bölüm full izle

[pro-player width=’530′ height=’480′ type=’video’]http://www.habireizle.com/ahmed/avatar/avatar-2 (9).flv[/pro-player]

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 2265 izleme
avatarsezon2

Avatar the last airbender (son hava bükücü) konusu : Su, toprak, hava ve ateş ulusları barış içerisinde yaşarken, ateş ulusunun zalim hükümdarı bütün uluslara hükmetmek arzusu ile tutuşmaktadır. Ateş ulusu, hava ulusunun topraklarını işgal eder, efsaneye göre tüm elementleri bükebilen avatar gelecek ve ulusların barış içinde yaşamasının devamlılığını sağlayacaktır. tüm hava bükücüler öldüğünde kalan son hava bükücü olan Aang aslında avatardır. Güçlerini keşfetmesi ve yönetebilmesi için uzun ve maceralı bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta ona arkadaşı ve öğretmeni olacak insanlar eşlik edecektir.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.