Ayı Yogi – Yogi Bear Filmi (Türkçe Dublaj) İzle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 5934 izleme
ayı-yogi-izle

Jellystone parkına gelen ziyaretçiler gittikçe azalmaktadır bu yüzden Başkan Brown park kapatmak ister. Bunu yaparsa doğanın güzelliklerinin keşfedilebileceği alandan insanların mahrum kalacağıdır. Daha da kötüsü bu parkta yaşayan Yogi ve BooBoo artık burada kalamayacaklardı. Yogi bugüne kadar gördüğü en büyük sorunla karşı karşıyaydı. Parkı kapatılmaktan kurtarmak için arkadaşı ile birlikte Korucu Smith ile birlik olmalıdır.

Habireizle.Com – Habireizle.Net İyi Seyirler Diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.