Baskın Türkçe dublaj full hd izle

baskin-The-Raid-izle

Baskın film konusu : Rama (Iko Uwais) özel bir operasyon timinde görevli acemi bir polistir. Bağlı bulunduğu tim, şehir dışındaki mahallelerden birinde bulunan ve bir uyuşturucu baronuna ait olan binaya baskın düzenler. Bina suçlulara kiralanan bir sığınak niteliğindedir. Timin bilmediği ise binanın olası bir baskına karşı modifiye edildiğidir.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.