Battledogs – Savaş Köpekleri izle

Fragman TEK PART ALTERNATİF TEK PART PART 1 PART 2
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 8229 izleme
batledogs-izle

Battledogs altyazılı izle 2013 yapımı bir korku aksiyon filmi. İnsanları vahşi ve acımasız birer yaratığa dönüştüren bir virüs, kontrolsüz bir şekilde yayılmaktadır. İnsanların topluca bulunduğu yerlerde virüs aniden ortaya çıkar ve sonuçları oldukça kanlı olur. İnsanlar sarı gözlü, iri ve salyalı birer ölüm makinesine dönüşmeye başlar. Sürü oldukça hızlı ve güçlü bir şekilde saldırmaktadır. Battledogs izle, akıllıdırlar, dişleri ve vücutları bir kurttan daha iridir. Kurbanlarının genelde kurtulma şansı yoktur. Bu savaş köpeklerinin bir amamcı vardır. Bunun için New York’u kana bulayacaklardır. Askerler ellerindeki silahlarla saldırılar. New York bu kurtlardan temizlenmelidir. Battledogs full izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.