Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 2889 izleme
behzat-c-ankara-yaniyor-izle

Behzat Ç hayranlarının kaçırmayacağına emin olduğumuz Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmini izle tabi ki bir Ankara polisiyesi. Ankara’da bir suikast düzenlenir. Ölen her hangi biri değildir. İç işleri bakanı büyük silahlı bir suikaste kurban gitmiştir ve bu terörle mücadele kapsamında değerlendirilecektir. Bu sırada cinayet büro birbiri ile bağlantılı iki olay üzerinde çalışmaktadır. Birinde Türk bir bakkal diğerinde ise bir Alman vatandaşı öldürülmüştür. Her iki cesedin üzerinden de aynı semboller çıkmıştır. Bu sırada Behzat amir görev başında değildir. Müdür Tahsin ise bu işleri Behzat’ın çözebileceğine inanmaktadır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.