Bekçiler Kralı full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 8698 izleme
Bekciler Krali

Bekçiler Kralı film konusu : Mahallenin bekçisi Şaban’ın içişleri bakanının yeğeni sanan bakkal, manav, fabrikatör, esnaf vs.. Şaban’ın her dediğini itirazsız yapmaya başlar. Çöpleri toplamayan çöpçüden sanayi atıklarını etrafa saçan fabrikatöre kadar herkes bu durumdan nasibini almıştır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.