Benim Adım Khan full hd izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 6914 izleme
benim-adim-khan-izle

Benim Adım Khan konusu : Rizwan Khan doğuştan bir çeşit otizm hastasıdır. Çocukken bu durumdan dolayı çokça itilip kakılmıştır. Hindistanlı bir müslümandır. Eğer iyi şeyler yapar ise iyi şeylerin gelip onu bulacağına inanmaktadır. Karısı ile bu felsefe ile tanışmıştır. Hayat onun için gayet iyidir ta ki 11 Eylül olaylarına kadar. Khan ailesi ile birlikte Amerika’da yaşamaktadır. 11 Eylül’den sonra hayat onlar için cehenneme dönmüştür. O, karısı ve çocuğu her yerden ve her şeyden dışlanmaktadır. İş yerinde ve evlerinde sürekli başka insanlar tarafından hor görülmektedirler. Havaalanında polisler tarafından alıkonulur ve sorgulanır. Orada bir terapist ile tanışacak ve ABD başkanı Obama’ya kadar giderek bir terörist olmadığını sadece müslüman olduğunu anlatacaktır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. erol ılgın

   Bilgisayar.Bilgisayar olalı böyle ZULÜM görmemiştir…!Gerisini siz düşünün…!

  2. dushmacunu

   Saol Varol admin

  3. Jumali Bagceci

   feci bir film guzel izlenmesi gereken filmlerden.zaman kaybi olmaz hickimse icin

  4. Abdullah Bagceci

   GUZEL FILM IZLEDIM PASAM BEN BUNU

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.