Bitik şehir full izle

bitik-sehir-izle

Bitik Şehir izle film konusu : Billy Taggart (Mark Wahlberg), eski bir polis memurudur. New York şehrinin belediye başkanı kendisine bir iş teklif eder. Teklif edilen iş belediye başkanının karısını takip etmek eğer onu aldatıyor ise bunun kanıtını elde etmektir. Billy, kadının peşine düşer fakat belediye başkanının da hayatını didiklemeye başlar. İş ve özel hayatı ile ilgili araştırmalar yaparken kendini oldukça büyük bir skandalın içinde bulur. Bu durumda her iki taraftan da baskı görmeye başlar ayrıca bir sürü de düşman edinmiştir. İş içinden çıkılmaz duruma gelmiştir. Üstelik başkan karısının ilişki yaşadığı adamı öldürmüş ve bunun için kanıtları da Billy’e toplatmıştır. Üstelik eğer ağzını açarsa cinayeti de onun üzerine yıkacaktır. Billy kapana sıkışmıştır fakat mücadele etmeyi bırakmayacaktır. Bitik Şehir Türkçe dublaj izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

  1. byzromotti

   Çözünürlükler yüksek olursa bu siteden çıkmam ilk burada izliyorum vizyonları

  2. TC Hayati Armutlu

   guzel film di

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.