Black Swan izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 6919 izleme
Black Swan izle

Black Swan (Siyah Kuğu) Konusu : İyiliğin timsali Beyaz Kuğu’ya hayat verecek balerin (Nina) aynı zamanda onun tam zıddı kötülüğün simgesi Siyah Kuğu’yu da canlandıracaktır. İyi ve kötünün yüzü aynıdır fakat kendisinden her şey olması istendiğinde bu durum balerin Nina’nın kişiliğini parçalamaya başlar. Tutkularını, cinselliğini annesinin otoritesi altında, kendi içinde, bastırılmış şekilde yaşayan Nina bu durum karşısında içten içe Siyah Kuğu’ya dönüşmeye başlar. Nina’nın performansı filmin sonunda saklıdır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. datlummm

   Güzel bir film söyleyen insan feci sevap point kasacak canımlar.

  2. nesim biçer

   Filme hakikaten süper bir. Filmde abartı yok yorumda da abartı yok:))

  3. EaglePaW

   kesinlikle izleyin mükemmel bi gençlik filmi :)

  4. Koral

   emeginize saglık güzeldi..

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.