Can 2012 Türk Filmi izle

can2012

Can 2012 Konusu : Ayşe ve Cemal henüz bir kaç yıllık evli ve mutlu bir çifttir. Birbirlerini gerçekten sevmektedirler. Fakat çocukları olmamaktadır. Cemal yasa dışı bir yolla çocuk sahibi olmayı düşünmekte Ayşe ise buna şiddetle karşı çıkmaktadır. Cemal bir gün dediği yapar ve Can’ı getirir, Ayşe çocuğu bir türlü kabullenemez. Gün gelir Cemal evi terk eder, kendine bambaşka ve yeni bir hayat kurar. ayşe ise Can ile bir başına kalır. Ayşe hala çocuğu istememektedir ve ondan kurtulmak için her şeyi yapacaktır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. harun

      film çok etkileyici. burdan izlemek yapımcısına kazandırsa keşke..

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.