Çılgın hırsız Despicable Me Türkçe dublaj animasyon film izle

Fragman Tek Part VK 480p
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 8792 izleme
clgnhrsz

Çılgın hırsız Despicable Me film konusu : Ice age’in yapımcılarından 2013’te ikincisinin çıkması beklenen çılgın bir animasyon film daha bizlerle. Yaramaz bir turist çocuğun bir piramitin üzerine düşmesi ile birlikte aslında piramitin orada olmadığı, görüntülenenin şişme, plastik bir maketten ibaret olduğu anlaşılır. Tüm dünya paniklemiştir, bir çok ülke tarihi yapılarını çalınmasın diye koruma altına alır. Biri piramiti çalmıştır, ama kim bir piramiti çalabilir ki?

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. jenya

      acilmiyor

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.