Dabbe Cin çarpmasi izle

dabbe-2-cin-carpmasi-izle

Hikayemiz Muğla’da geçmektedir. 1980’li yıllarda define bulmak isteyen birkaç köylü bunun için cin çağırmış ve köyün lanetlenmesine sebep olmuşlardır. Bu olay kapanmış fakat cinlerin intikamı henüz bitmemiştir. Olayın gerçekleştiği köyde Kübra adında bir kız evlenmek üzeredir. Kına gecesinin olduğu akşam cinler aniden kıza saldırırlar ve Kübra garip hareketler sergilemeye başlar. İnsanlar olan bitene anlam verememişlerdir. Kızın en yakın arkadaşı bir psikologdur ve ona yardımcı olabileceğine inanarak çeşitli incelemelerde bulunur fakat bu durum onları gerçekte sonlarına doğru yaklaştırmaktadır. Dabbe Cin çarpmasi full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

BX-4fd708262b511n

Merlin 3. Sezon 10. Bölüm

Merlin 3. Sezon 10. Bölüm

Kategori: Merlin
Yapım yılı: {yapimyili}
IMDB Puanı: {imdb}/10


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.