Davaro full izle

davaro

Davaro film konusu : Memo (Kemal Sunal) başlık parası biriktirebilmek için Almanya’ya çalışmaya gider, parayı biriktirir ve köyüne döner Cano’yu alır. Düğün günü kan davalısı Sülo da (Şener Şen) hapisten çıkmış ve köye dönmüştür. Memo’nun annesi düğünü bırakıp sülo’yu öldürmesini ister. Sülo ve Memo bir plan yapar. Memo, Sülo’yu güya köy meydanında vuracaktır. Her şey numaradır ama ikili dağda eşkıya olarak karşılaştığında işler değişecektir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Gültekin Sıvacı

   olmuş…..

  2. Sertaç Mırdesi

   ağalık devrının bıttı an

  3. Ibrahim Kiraz

   davaroooooo

  4. Kadir Kör

   süpper

  5. esmasi

   harika

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.