Demir yumruklu adam 2012 full film izle

demiryumrukluadam-189x300

Demir yumruklu adam film konusu : Kung-Fu klasiklerinden esinlenerek yapılan Quentin Tarantino ve RZA’nın birlikte çalıştığı film 9. yy’da Çin’de geçmektedir. Çin’in ücra bir kasabasında bulunan demirci ustası ölümcül savaş aletleri üretmek istememektedir. Klanlar arasında önlenemeyen bir savaş başlamıştır. Demirci ustası, kendisini silaha dönüştüren bir büyü yapar.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

  1. mka

   emeğinize sağlık arkadaşlar tişıkkırlar

  2. murat krmkn

   hayellerin aksiyona dönüştüğü süper bir filim iki kez izlenmeye değer tebrikler

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.