Dev avcısı Jack | Jack the Giant Slayer full izle

dev-avcisi-jack-full-izle

Jack sıradan bir çiftçidir. Bir gün yaşadığı ülkenin güzel prensesi karşısına çıkar. Aynı akşam Jack’in bahçesinden devler diyarına kadar uzanan bir fasülye büyür. Aynı anda yüzlerce insanın tırmanabileceği kadar büyük olan bu fasülye sırığı, devlerin tam da beklediği şeydir. Devler, insanların yıllar önce yapılmış savaşlarının intikamını almak istemektedirler. Güzel prenses devler tarafından tutsak alınır. Ülkenin kralı biricik kızını kurtarmak için hemen bir ordu toplar, Jack’te gönüllü olarak bu birliğe katılır. Devler ülkesine vardıklarında tek problemin prensesin kaçırılması olmadığını anlarlar çünkü tahtta gözü olan bir adam devleri etkisi altına almıştır ve kraliyete doğru yola çıkmak için hazırlık yapmaktadır. Jack şimdi hem tahtı korumalı hem de prensesini kurtarmalıdır ama nasıl? Dev avcısı Jack full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

BX-4fd7a6905e7ff5

Kardeşler Savaşı

Kardeşler Savaşı

Kategori: Savaş Filmleri
Yapım yılı: 2009
IMDB Puanı: - /10


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.