Dexter 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe dublaj full izle

dexter-sezon-1

Sempatik bir adli tıp uzmanı Dexter Morgan (Michael C. Hall) ve görevinde yükselmeye azmetmiş antipatik üvey kız kardeşi dedektif Debra Morgan (Jennifer Carpenter), birlikte Miami polis departmanında çalışmaktadırlar. Dexter aslında bir seri katildir, kurbanlarını suçlular arasından seçmektedir ve işi dolayısıyla kendini çok iyi kamufle edebilmektedir. Aslında Dexter’ın babası da bir seri katildir, Dexter işi ondan öğrenmiş ve onun yolunda ilerlemektedir.

Not : Türkçe dublajlarda bazen başlangıçta dublaj yapılmamış görünüyor fakat intro geçilip dizi başladığında Türkçe dublaj olarak devam ediyor, bilgilerinize.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. bahri uysal

   2. bölümünü izledim ve temposu nefes kesmeyen adımlarla ilerliyor.bakalım diğer bölümleri nasılmış! merak uyandırdı açıkçası diziyi uzun yıllardır biliyorum geçde olsa başladım.ilk bölümden sezdiğim kadarıyla dexter kendi doğruları ve yanlışları olan Duygudan yoksun :) fakat hayatı dramla dolu,İçindeki karanlığı, kötü insanları öldürerek tatmin edebilen Sempatik bir seri katil :)))) tabiki walking dead vazgeçilmez,favori dizim kadar olamaz ama devamını seyredeceğim bakalım neler olucak…

  2. Sezer Eylem

   güzel fılm :D

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.