Dexter 8. sezon 1. bölüm izle

dexter-sezon-8-izle

Altyazısı eklenmiştir

Dexter için Debra, Maria ismindeki eski amirini öldürmüştür. Maria, Dexter’a tuzak kurmuş, onun buz kamyonlu katil olduğunu ispat etmek için annesinin ölümünden sorumlu olan adamı hapisten çıkarmış ve Dexter’ın ona saldırmasını beklemiştir. Dexter’da benzeri bir tuzağı Maria’ya kurmuş, Debra’da işin içine dahil olunca, Maria’yı Dexter’ı korumak için vrarak öldürmüştür. Debra altüst olmuştur. Maria için bir anma ve cenaze töreni düzenlenir. Dexter’da bu törene katılır. Emekli olmayı düşünen Batista, Maria’nın ölümünün ardından olayı araştırmak için mesleğe geri döner. Debra kendini uyuşturucu ve alkole verecektir. Dexter ise Debra’nın yokluğunda gerçekten kim olduğuna emin olacaktır. Dexter 8. sezon 1. bölüm izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.