Dinozorların Kıyameti Türkçe Dublaj izle

dinozor

Dinozorların Kıyameti Konusu : Yıl 2054’tür. Teknoloji ilerlemiş hatta özel bir şirket insanları dinozorların yaşadığı çağa göndererek insanların dinozor avlamasını sağlamaktadır. Fakat bir gün insanlar yanlışlıkla geçmişte bir kelebek öldürdüğünde işler karışır. İnsanlık neredeyse yok olur.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.