Diriliş: Vampir Avcısı (Rise: Blood Hunter) izle

tek part Alternatif tek part
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 3720 izleme
Diriliş: Vampir Avcısı izle

Diriliş: Vampir Avcısı (Rise: Blood Hunter) Konusu : Sadie (Lucy Liu) genç bir gazetecidir, Los Angeles’ta gençlerin katıldığı bir tarikat keşfeder. Tarikata katılan gençlerin öldüğünü anlayınca, Sadie araştırmasını derinleştirir fakat tarikat tarafından öldürülür. Sadie morgda gözünü açınca ölü ya da diri olmadığını anlar, kan’a açlık duymaktadır, artık bir vampire dönüşmüştür. Kendisine bunu yapanların peşine düşer. Bu sırada dedektif Clyde Rawlins (Michael Chiklis) tarikata tek kızını kurban vermiştir. Sadie ve Rawlins’in yolları kesişir. Rawlins, Sadie’yi onlardan biri sanır fakat işin aslını öğrendiğinde işbirliği yaparlar. Hedefleri tarikatın en başındaki kişiye kadar hepsini yok etmektir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. birgül karakaş

      müthiş final 90+4 de gelen final golü gibi olmuş…Yönetmene teşekkürler.Ve daha sonra Ceku dan sevgiler..

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.