Dokunmayın Şabanıma yerli film full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 9410 izleme
dokunmayn sabanma

Dokunmayın şabanıma film konusu : Şaban (Kemal Sunal) minübüs şöförüdür, kadınlar konusunda şanssız ve başarısızdır, Ökkeş (Ercan Yazgan) ise tam bir kazanovadır. Ökkeş ve Şaban asker arkadaşıdır, Ökkeş evlenmek üzeredir fakat evlenmek istememektedir, Şaban’dan kendisinin yerine geçmesini ister ne var ki Ökkeş’in tanımadığı ama evlenmek istemediği kız da evin hizmetçisi ile yer değiştirmiştir. Hem Ökkeş hem Şaban hizmetçiye aşık olunca zaten karışık olan işler iyice karışır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. Hadi Ravullu

      iyi çalışmalar dileriz. Siteniz gayet başarılı.

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.