Düğün Dernek izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 35006 izleme
dugun-dernek-izle

2013 yılının en çok beklenen yerli komedi filmi Düğün Dernek izle. Sivas’ta bir baba eğer oğlunu evlendiriyorsa mutlaka düğün yapılmalı ve oğlan babası bu düğünü organize etmelidir yoksa gözü açık gidecektir. İsmail de oğlunu bu şekilde evlendirmek istemektedir fakat ne var ki oğlu kısa bir nikah ile evlenip tekrar yurt dışına gitmek istemektedir. Aslında çocuğun başı biraz beladadır. Gelin ise yabancıdır. İsmail ne yapıp edecek ve on gün içerisinde olmayan para ile bu düğünü yapacaktır. Bunun için Fikret ve Çetin’den yardım ister. Fikret tüpçüdür ve biraz da kaba bir adamdır. Çetin ise spor hocasıdır. Aslında çok iyi dövüşür fakat hep parasız hep yolsuzdur. Bu üç arkadaş bu düğünü kurtarabilecek midir? Yoksa her şey dahada kötü bir hale mi gelecektir?

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. ASC

   açıklamaya fragman diye yazsana ADMİNNNNNNNNN

  2. Aşkın Öner

   ne zaman izliyeceğiz

   • gokcen kalayci

    Bizler de sabırsızlıkla bekliyoruz fakat henüz nete düşmedi, geldiği gibi ekleyeceğim =)

  3. selim

   ne zamn nete girer

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.