G.D.O Karakedi filmi full izle

Şafak-Sezer-GDO-Karakedi

Şafak Sezer’in senaryosunu yazdığı ve başrolğnde oynadığı G.D.O. Karakedi filmi izle İstanbul Balat’ta bir arada yaşayan 3 erkek kardeşin yaşamlarını ve başlarından geçenleri komedi tarzında anlatıyor. Babalarından kalan evde bekar hayatı yaşayan ve her biri başka bir iş yaparak yaşamlarını sürdüren kardeşlerin hayatı kendilerini bir cinayet, kız kaçırma ve mafya kaosunun içinde bulmalarıyla altüst olur. G.D.O. Karakedi doyasıya gülmek isteyenler için

Film hakkındaki yorumlar

  1. Hayrettin

   kopma garantili film olacağa benziyor.

  2. muhammet

   süper diğer sitelere göre 1. sınıf kalite ekran çözünürlüğü ile her şey dahil süper. yılmaz beğenemedinmi

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.