gizli hedef

2012 yapımı bir aksiyon filmi, oyuncular arasında Bruce Willis’de yer alıyor.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Gizli Hedef film konusu : Will Shaw’ın (Henry Cavill) ailesiyle çıktığı İspanya tatili cehenneme dönüşür. Ailesi kaçırılmıştır, polis ve gizli ajanlar işin içindedir. Bir de içinde ne olduğu belli olmayan gizemli bir şantaj çantası vardır. Will’in ailesini Will’den başka kimse kurtaramaz.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.