Gladyatör Türkçe dublaj full izle

gladyator-izle

Imdb top 250deki en iyi filmlerden bir tanesi olan Gladyatör 8,5 puan almıştır. 2000 yılından bu yana izleyicilerinden tam puan almaya devam etmiştir. Filmde bir Roma generalinin hayatı anlatılmakta şanlı bir generalken arenaların aranan savaşcısı haline gelmesi konu edilmektedir. İyi bir komutan olduğu zamanlarda, Roma imparatorluğu içerisinde, askeri alanda hızla yükselmiştir. Bu yükseliş kıskanç bakışların kendine dönmesine sebep olmuştur. Bu iş bakışlarla kalmayıp tüm ailesinin rakipleri tarafından yok edilmesi ile son bulunca, Maximus ona bunu yapanın peşine düşer. Aslında o imparatoruz gözdesidir ve bu yüzden imparatorun oğlu tarafından ailesi yok edilmiştir. Maximus intikamının peşindedir. Gladyatör izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Ha-Hakan SyGn

   These Pepope dont used to good film.

  2. Erdal Polat

   harika bir sinam

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.