Güzel Çocuk Türkçe dublaj full izle

beautiful boy

Güzel Çocuk film konusu : Kate ve Bill’in sorunlu giden evlilikleri onları boşanma noktasına kadar getirmiştir. 18 yaşında, halinden pekte memnun olmayan, mutsuz bir çocukları vardır. Bir gün haberlerde oğullarının okulunda olan bir faciadan söz edilir, haberi görüp okulu aradıklarında ve çağrıldıklarında şok olurlar. Oğulları okulda katliam yapmış ve sonrasında da intihar etmiştir. Bundan sonrası suçlanma, sorgulama, üzüntü, yitirilmişlik… Kate ve Bill birbirlerinden başka dayanakları olmadığını acı bir şekilde öğrenmiştir.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. burcu

      Vakit kaybi.

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.