Güzelliğin On Par’ Etmez Filmi izle

guzelligin-onpar-etmez-izle

Türkiye’yi ailesi ile terk etmek zorunda kalan on iki yaşındaki Veysel’in hikayesi. Bilmediği, anlamadığı, dilini konuşamadığı bir yerde yeni bir hayata adım başlıyor, ama eskileri taşıyarak. Aile karmakarışık. Yapabildiği, mutlu olabildiği sadece hayal etmek. Aynı sınıfında olan Ana ile hayallerinde beraber olmak Ama sert realite Veysel’i acımadan hayalLerinde tekrar tekrar yine geri getiriyor. Aşık maço komşu Cem ile tanışmasıyla beraber mücadelesi başlıyor. O bu onun için yeni olan ülkede bir kül kedisi misali hayallerini de yanına alarak yaşam mücadelesine karışıyor. Güzelliğin On Par Etmez full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

    1. sinan

      çalısmıyor

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.