Hayalet avcıları 2 Ghostbusters 2 Türkçe Dublaj film izle

hayalet-avcilari-2-izle

Hayalet Avcıları 2 izlemesleklerini bırakmak zorunda kalmışlardır, her ne kadar şehri beş yıl önce büyük bir hayalet yıkımından kurtarmış olsalar da, bu özel girişim devletin hoşuna gitmemiş ve kamu düzenini bozdukları gerekçesi ile avlanmalarını yasaklanmıştır. Onlarda mecburen hayatlarına devam edebilmek ve para kazanabilmek için başka başka işlerde çalışmak zorunda kalmışlardır. Biri televizyonda program yapmaya başlamış, diğeri bilimsel çalışmalarına devam etmiş, ekip dağılmıştır. Artık aile kurma zamanları gelmiştir. Peter istemeden de olsa bir aile sahibi olmuştur zira tek gecelik bir ilişkisinden çok güzel bir oğlu doğmuştur. Onlar tekrar Hayalet Avcıları 2 Türkçe dublaj izle yapmak istemektedirler. Şehir ise oldukça büyük bir hayaletin saldırısına maruz kalacaktır. Hayalet Avcıları 2 full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. sanane

   hayalet avcıları 1 bu ya bide 2 yazmışsınız başına süper zekalar.

   • Gökçen

    Merhaba, süper zekiler olarak filmi tekrar yükledik, üslubunuz için ayrıyetten saygılar sunarız. iyi seyirler.

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.