Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları izle

hobbit-2-izle

Orta dünyanın cüceleri, hobbitleri, orkları, büyücüleri ve tabi ki herkesin aklını başından alabilecek kadar güçlü yüzükleri ile yeni bir Hobbit macerası, Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları Türkçe dublaj izle sizlerle.Dağları aşan cüceler ulu ejderha Smaug’un koruduğu altınlarını aramaktadırlar. Onlar topraklarını ve altınlarını geri almaya gelmişlerdir. Bu yolda onlara Bilbo ve Gandalf eşlik etmektedir fakat Gandalf dumanlı dağları aştıktan sonra onlardan ayrılmıştır. Onun daha özel bir görevi vardır. Gandalf’tan almaları gereken yardımı bir başkasından alacaklardır. Bu noktada güven problemleri baş göstermeye başlamıştır. Bir an önce gizli kapıyı bulmaları gerekmektedir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Kürşat Şentürk

   full ı nezaman gelecek ?

  2. elvin

   Admin su sinema cekimimi yoksa?

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.