Kaptan Amerika Türkçe dublaj full hd izle

Captain AmericaThe Winter Soldier izle play

kaptan amerika

Kaptan Amerika film konusu : 1941 yılında yaklaşık 45 kiloluk genç asker Steve Rogers (Chris Evans), orduya yazılır. Kas gücü yoktur ama yapılması gerekeni her daim yapan ve geri çekilmeyen bir yüreği vardır. Fakat ne yaptıysa olmamıştır, son olarak deneysel bir programa katılır. Bu deney onu süper askere dönüştürecektir.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.