Kardeşler Türkçe dublaj full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 8390 izleme
kardeşler

Kardeşler film konusu : Sam Cahill (Tobey Maguire), Afganistan Savaşına katılan bir amerikan askeridir. Giderken eşi ve iki kızını kardeşi Tommy’ye (Jake Gyllenhaal) emanet eder. Tommy çokta aklı başında olmayan garip biridir. Grace (Natalie Portman) yani Sam’in eşi Tommy’den hoşlanmamıştır fakat zamanla Tommy’nin ev ve çocuklarla ilgilenişi Grace’in de hoşuna gider. Bir gün Afganistan’dan Sam’in ölüm haberi gelir. İlk şoku atlattıktan sonra Grace ile Tommy arasında bir yakınlaşma başlar. Fakat Sam ölmemiştir ve hiç umulmadık bir anda tüm o savaş travmaları ile birlikte aileye katılacaktır.

Habireizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.