Karlar Kraliçesi izle

karlar-kralicesi-izle

Güzel bir kış masalı olan Karlar Kraliçesi Türkçe dublaj izle sizlerle. Kötülerden de kötü bir kar kraliçesi, güzel bir ülkenin tüm yetenekli insanlarını yok etmek istemektedir. Ne yazık ki bu güzel ülke kraliçe tarafından lanetlenmiş ve karlar altına gömülmüştür. Her türden meslek icra eden insanlar, soğuk esen rüzgarlarla birlikte ortadan kaybolmaktadırlar. Son olarak güzel bir cam ustası hatta işinde en iyisi olan bir adam kaybolur. Tabi onunla birlikte eşi de kaybolmuştur. Geride güç bela kurtulan iki kız kardeş kalmıştır. Kraliçe anne ve babalarını onlardan almakla yetinmez bir de kızlardan birini esir alır. Diğer kız ise, kardeşini bulmak için soğuk ve tehlikeli bir yolculuğa çıkacaktır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. kraliçe

      perfect mükemmel

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.