Maymunlar cehennemi 3 Türkçe dublaj full izle

maymunlarcehennemi3

Maymunlar cehennemi 3 Planet of the Apes 3 (maymunlar cehenneminden kaçış) film konusu : 1971 yılında okyanusta yüzen bir uzay gemisi bulunur, içinden birinci filmdeki astronotlara yardım eden, gelecekten gelen üç maymun çıkacaktır. Onların geleceklerindeki gezegenleri yok olmuş ve astronotların geleceğe gittikleri yoldan geçmişe gelmişlerdir. İnsanlara gelecekte evcil hayvanların nasıl yok olduğunu ve insanların evlerinde maymun beslemeye başladıklarını ve maymunların akıllanıp işleri nasıl tersine çevirdiklerini anlatacaklardır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.