PAIN-AND-GAIN-izle

Spor yapmak bir süre sonra takıntı haline gelebilmektedir. Bir noktadan sonra ise sanki spor yapmak için dünyaya gelmişsiniz gibi durmak neredeyse imkansızdır. Floridalı iki adam Paul Doyle (Dwayne Johnson) ve Daniel Lugo da (Mark Wahlberg), vücut geliştirme takıntısına kapılmışlardır fakat bir yandan da fakirlikten, sürekli ekonomik anlamda zorlanmaktan bıkmışlardır. Daniel bu gidişata bir dur demek ve tek seferde toplu para kaldırmak için bir plan yapar. Bu plana Adrian (Anthony Mackie) ve Paul’ü de dahil eder. Hedef olarakta Victor Kershaw (Tony Shalhoub) isminde zengin ve kötü bir adamı seçerler. Onu kaçıracak, biraz işkence yapacak, bir kaç imza attıracak ve sonra da zengin olacaklardır. Bunlar için izledikleri bir kaç filmden ilham almışlardır. Onu kaçırır ve imzayı attırırlar fakat işler tabi ki o noktada kalmayacaktır. Eminiz bu film zaten yeterince kas’a sahip olan Dwayne Johnson için zor olmamıştır fakat Mark Wahlberg için aynı leyi söylemek mümkün mü? Pain and gain full izle komedi ile aksiyonu bir arada sevenler için kaçırılmayacak bir film.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Remzi

   admin filmi indirmek istiyorum ama bilmek istiyorum bu sinema cekimimi yoksa?

   • Gökçen

    Merhaba, videonun üstünde de yazdığı gibi: film ABD’de Nisan 2013′te, Türkiye’de 12 Temmuz 2013 tarihinde gösterime girecek. Gösterime girdikten sonra yayınlanacaktır. İyi seyirler.

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.