Pasifik savaşı izle

pasifik-savasi-izle

Dev yaratıklar yaklaşık olarak altı ayda bir ortaya çıkarak dünyayı kasıp kavurmakta, binlerle ifade edilen şekilde insanları öldürmektedirler. Bu yaratıklardan birinin ilk ortaya çıkışı ile birlikte neredeyse bir şehir yok olmuştur. İlk yaratık ordu tarafından ancak 6 gün içerisinde tank ve tüfeklerle öldürülebilmiştir. Bundan sonra tekrarı gelmez diye düşünülse de sonraki altıncı ayda ve devam eden zamanlarda sürekli olarak ortaya çıkmışlardır. Artık onlarla savaşmak için dünyanın birleşmesi ve ortak bir teknoloji üretmesi gerekmektedir. Bu şekilde de olur. Teknolojik açıdan gelişmiş ülkeler kaynaklarını birleştirerek bir program hazırlarlar. Bu program sayesinde iki pilotlu dev bir robot bu yaratıkların canına okuyacaktır. Pasifik savaşı full izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.