Polis İzle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 11920 izleme
Polis İzle

Failleri ile kurbanları ile var olduğunu bildiğimiz çocuğun cinsel sömürüsü. Bizlerin gazetelerden okuduğunda veya televizyonda-internette gördüğünde içimizin almadığı, midemizin bulandığı olaylara her gün şahit olan, çocukları koruma altına aldıran, suçluluları yakalayan ve ifadelerini alan bir polis birimi. Ne kadarını kaldırabilirsiniz? Nereye kadar bu vakalara dayanabilirsiniz?

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Polis (Polisse) Konusu : CPU adlı özel bir polis birimi, Fransa’da, ağırlıklı olarak pedofili, ensest gibi çocukların cinsel yönden sömürüldüğü vakalar üzerinde çalışmaktadır. CPU biriminde çalışan polisler neredeyse her gün bir çocuk istismarı durumu ile karşı karşıyadırlar. Birimde çalışanların da aileleri çocukları, eşleri vardır. Kendilerini sistem içinde bir yerlerde hapsolmuş hissetmektedirler. Film bu birimin yaşadıklarını belgesel kıvamında bizlere anlatıyor.

Filmden kareler

Film hakkındaki yorumlar

  1. akon

   İzlemeyi düşündüğüm bir film muhtemelen bugün izlerim inşallah güzeldir.

  2. ibrahim-oyuntuneli

   Fena film değil mutlaka izleyin.

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.