Revolution 1. sezon 11. bölüm izle

devrim-izle

Devrim 1. sezon konusu : Elektriklerin olmadığı bir dünya hayal edin sloganı ile yola çıkan 2012 yapımı, orijinal adı Revolution olan dizinin Türkçe dublaj olarak yayınlanan ve yayınlanmaya devam eden bölümlerini sizin için derledik. Bilim adamı bir karı koca çift Rachel ve Ben Matheson ve çocukları Charlie ve Danny Matheson, ortalama bir hayat standardında yaşamaktadır. Rachel ve Ben’den Büyük bir şirket için elektrik üreten küçük bir cihaz tasarlamaları istenir. Ekip kurulur ve tasarıma başlanır. Ters giden bir şeyler sonucu elektrik üreten değil, tam tersi belirli bir alanda elektriği tamamen absorbe eden bir cihaz geliştirirler. Savunma bakanlığı ve askeriye bu cihaz için onları rahatsız etmeye başlar. Askeri amaçlar ile cihazı kullanmak isterler. Ben ve Rachel istemeyerekte olsa istenileni yapar, projeyi geliştirir ve teslim ederler. Bir süre sonra bütün dünyanın elektrikleri aniden kesilecek, elektrik kesilmekle kalmayıp sanki hiç var olmamış gibi üretilemeyecektir. Ben ve Rachel buna engel olamazlar. Ben’in kardeşi Miles Matheson askeriyede çalışmaktadır. Elektriklerin kesildiği akşam en yakın arkadaşı Monroe ile birlikte Ben ve Rachel’in yanına gelmektedirler fakat kesilen elektrik arabaları durdurmuş tüm dünya gibi onlar da yolda kalmıştır. Dünya, kıtlığın ve vahşetin kol gezdiği bir yer haline gelmiştir. Hükümetler yıkılmış, milis grupları her yeri yönetir hale gelmiştir. Akıllı olanlar elektrik kesilir kesilmez şehirleri terk edip kırsala yerleşmiştir. Sanki dünya orta çağa geri dönmüştür. Bundan daha da kötü olan ise Ben ve Rachel’in elektriği geri getirebileceklerini bilen insanların onların peşine düşmesidir. Revolution 1. sezon 11. bölüm full izle olarak eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.