Sağ Salim 2 Sil Baştan izle

sag-salim-2-sil-bastan-izle

Salim bir önceki filmde on kişiyi istemeden de olsa öldürmüş ve paçayı bu işlerden yırtmıştır ya da yırttığını sanmıştır. Kılık değiştirir ve yeniden halkın içine karışmaya çalışır. Ne yazık ki ne talihsizliği ne de onu öldürmek isteyenler peşini bırakmamıştır. Salim yine yollardadır ve yine silahını eline almıştır. Her hareketi birinin ölmesine yol açmaktadır. Nihal’in babası ise bir türlü ölmemektedir. Hastanede öldü diye ilan edilir fakat tekrar canlanır. Bu sefer Nihal’in annesi kızının peşindedir fakat o kızının eski nişanlısı olan bıçkın delikanlı ile yollara düşmüştür. Bu ailenin kadınları gerçekten oldukça gariptir. 2014 yapımı Sağ Salim 2 Sil Baştan full izle bir yerli komedi filmi.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.