Semum full izle

semum-izle

Rivayet odur ki insanlar dünyaya gelmeden önce dünya Semumların idaresinde idi. İnsanlar gelince onlar eski güçlerini kaybettiler. Bunun intikamını almak için hala bazı insanlara zulmetmektedirler. Canan ve Volkan çok istedikleri yeni evlerine taşındıklarında, Semum Canan’a musallat olur. Canan ve Volkan anlayamadıkları bu terörü yaşamaya başladıklarında, alabilecekleri her türden yardımı alırlar fakat hiçbir şey Semum’u durduramaz. Semum, ele geçirdiği insanı cehenneme kadar götürmeye yemin etmiştir. Semum izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. özkan

   Bu tarz yapılan filmlerde ilk defa bu kadar guzel efek kullanılmış bence güzel film izlenebilir

  2. Anıl Buğra Özdemir

   bu film çok güzel iyi ve kötüyü anlatıyo çok saolun film çok güzel

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.