Sex ve Felsefe full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 116700 izleme
BX-4fd5b0031e3d26

İnsan ömrünün kaç dakikası hakikaten mutlu geçer? Kırkına merdiven dayamış bir adam, kendi hayatına sahip olabilmek için başkalarını kırma hakkına sahip midir?
Jan kendini aşk adamı olarak tanımlayan bir dans öğretmenidir. Kırkıncı yaşını kutladığı doğum gününde hayatını tamamen değiştirme kararı alır. Birbirlerinden habersiz 4 kız arkadaşınada aynı saatte randevu verir.
Tüm sevgililerini kaybetmeyi göze alıp onlara birer birer aşkın hangi yüzünü hangisiyle yaşadığını açıklayacaktır. Fakat devrim bayrağı sadece Jan’ın kalesinde dalgalanmamaktadır.

Film hakkındaki yorumlar

  1. kanka

   çok güzel bir film gerçekten tereddütsüz izleyin . . .

  2. serdar

   arkadaşalr bu son partide söylenilen şarkının ismi ne ?? kim söylüyor bilen var mı lütfen???

  3. Ercan Ayvaz

   berbattı

  4. Huseyın Çılesız

   kabansın iptal

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.