Shameless 2. Sezon 1. Bölüm

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 3102 izleme
Shameless-sezon-2-izle

Shameless 2. sezon konusu : Utanmaz bir adam. O kadar utanmaz ki farklı kadınlardan doğmuş farklı yaşlardaki altı çocuğuna kendi başlarının çaresine bakmayı öğütlemek hatta bazen bunu zor yoldan göstermek dışında onlara verebileceği hiçbir şeyi yok. Çocuklarsa ablaları Fiona sayesinde sosyal hizmetlerden kaçıyor ve bir şekilde yaşıyorlar. Her biri ayrı konuda yetenekleri olsa da genel olarak dolandırmak, çalmak ve manipüle etmek konusunda her biri bir numara. Üstelik arsız ve alkolik babalarına da bakıyorlar. Shameless 1. sezon full izle, tatlı Amerikan rüyasının, parası olmayan veya şanssız doğanlar için hatta onların etrafında olan insanlar için nasıl bir kabusa dönüştüğünü anlatan 2011 ABD yapımı çarpıcı bir dizi.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.