Shameless 3. sezon 5. bölüm izle

Shameless-3-sezon-izle

Shameless 3. sezon 5. bölüm konusu : Bir önceki bölümde, Gallagherların evi yine oldukça kalabalıktır. Lip, Mandy Milkovich’e gittikçe abayı yakmaktadır. Mandy’nin kardeşinden gelen bir çağrıya kulak misafiri olan Lip çağrının sahibi yani Mandy’ni kız kardeşine yardım önerisinde bulunmuştur. Kız daha ufaktır ve onu sosyal hizmetler almasın diye yanlarına alsalar bile bakacak yerleri yoktur. Yine de onu alırlar ve Mandy’nin halası da yanında kalmasını kabul etmeyince mecburen Gallagher malikanesine getirirler. Fiona Lip’i bu tip davranışları Mandy gibi kızların yanlış anlayacağı konusunda uyarır. Frank ise hala Sheila ve Jody’nin Hymie’sine dadılık yapmaktadır. Tabi bedava yemek ve para karşılığında. Yine de onlardan koparabildiği kadar çok para koparmaya çalışan Frank, çocuğu doktora götürmek için aldığı parayı da cebe indirmiş ve doktor yerine çocukla birlikte bara gitmiştir. Sheila ise Jody ile olan cinsel hayatlarından memnun değildir ve mutsuzdur. Bu konuda Frank’ten bu duruma müdehale etmesini ve Jody ile konuşmasını ister. Frank her ne kadar istemese de Jody ile konuşur ve onu ikna eder. Bu bölümde ise karmaşa devam etmekte. Fiona’nın erkek arkadaşı Jimmy (Steve) para sıkıntısı çekmekte fakat bunu kimse ile paylaşmamaktadır. Bu durum onu bunalıma sürüklemektedir. Ian’nın serseri arkadaşı hapisten çıkacak ve çıkar çıkmaz başını tekrar belaya sokacaktır. Mandy’nin kız kardeşi ise çift cinsiyetlidir fakat Debbie dışında evdeki hiç kimse bunu fark etmemiştir. Shameless 3. sezon 5. bölüm full izle sizlerle ve tabi ki bu dizi 18 yaşından küçüklerin izlemesi için uygun değildir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.