Şirinler 2 izle

sirinler2
Şirinler 2 izle sizlerle. Şirinler şirin baba tarafından yaratılmış minik kahramanlardr. Onlardan yalnızca bir tanesinin yaratıcısı şirinbaba değildir o da şirinedir. Şirine'nin babası Gargamel'dir fakat Şirinbaba onun hamuruna büyülü güzellikler katarak nazik ve iyi bir şirin Şirinler 2 full izle olmasını sağlamıştır. Bu formülü bir tek şirine ve şirin baba bilmektedir. Gargamel ise bu formülün peşindedir. O büyülü ormana geri dönememiştir ve New York'ta kendine bir dünya kurmuştur tabi büyü yeteneği sayesinde epey ünlü biri haline gelmiştir. Yine de hedefinde Şirinler vardır. Şirinler 2 full izle keyifli bir animasyon filmi. Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.