Soysuzlar Çetesi Türkçe Dublaj izle

Fragman TEK PART HD TEK PART
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 7496 izleme
soysuzlar-cetesi-izle

Aldo Raine bir yahudidir. Hikayemiz ikinci dünya savaşı zamanlarında geçmektedir. Naziler yahudileri katletmektedirler. Bu katliamlardan bir çok yahudi gibi Aldo’da nasibini almıştır. O sekiz kişilik bir çete kurar ve çetenin adını soysuzlar çetesi olarak verir. Hedeflerinde ise büyük Naziler vardır. Onlar yeri geldiğinde birer nazi gibi davranabilecek, gözlerini kırpmadan adam öldürebilecek insanlardır. İntikam istemektedirler fakat intikamdan önce katliamların bir son bulmasını istemektedirler. Aldo çetenin hedefine 1000 nazi kellesi koyar. Bu yolun sonunda öleceklerini bilmektedirler fakat buna değecektir. Almanları korkutmak, kaçırtmak ve öldürmek için her şeyi yapacaklardır. Tabi bu yolda onlara yardım edecek bazı Almanlar da vardır. Soysuzlar Çetesi Türkçe dublaj izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. mesut sarı

      Çok güzel bir film..Tavsiye ederim ;)

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.