Spartacus war of damned 3. sezon 3. bölüm izle

hd tek part part 1 part 2 tek part
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 14697 izleme
war-of-damned-izle

Spartacus war of damned 3. sezon 3. bölüm konusu : Bir önceki bölümde, kaçarak onlara sığınmış Diotimus isimli eski köle; duvarlar tarafından oldukça iyi korunan ve okyanus esintili şehir Sinuessa en Valle’den bahsetmişti, şehrin iki kapısı ve bir çok güvenliği vardı. Spartacus bu şehri almaya karar vermiş, duvarlar içerisinde olmanın, onlara gelmekte olan Crassus ve ordusunun sahip olmayacağı bir lüks olduğunu söylemişti. Şehre giriş için nasıl bir taktik izlemeleri gerektiğini belirlemişler, Gannicus, Crixus ve Spartacus şehrin kapısından giriş yapmışlardı. Şehre girişte silah bulunduramayacakları için oranın demircisine sus payı vererek iki kılıç yaptırmışlar fakat akşamları dışarı çıkma yasağı olduğunu hesap etmemişlerdi. Karanlık çökünce demirci ustasının da yardımı ile şehrin kapılarını dışarıda bekleyen ordusuna açmış ve gece kanlı bir baskınla şehri ele geçirmişlerdi. spartacus war of damned 3. sezon 3. bölüm full izle bölümünde ise, alınan şehrin (Sinuessa en Valle) haberi çabuk yayılır. Crassus bile Spartacus’ün böyle bir şeye nasıl cesaret ettiğine akıl erdirememiştir. Spartacus, şehrin ablukaya alınması ihtimaline karşı önlem almak zorundadır. Nefes kesici diziden nefes kesici bir bölüm daha bizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.