Spring Breakers – Bahar Tatili full izle

bahar-tatili-izle

Dört genç kız, sırf bahar tatiline gidebilmek için bir marketi soyarlar. Aldıkları para ile de doğruca diğer üniversite öğrencilerinin de bulunduğu tatil mekanlarına akarlar. Deniz, kum, plaj, partiler, kızlar günlerini gün etmektedir. Bir gün tutuklandıklarında James Franco isminde bir adamla tanışırlar. Franco onlara çok parası olduğunu ve bugüne kadar hiç legal iş yapmadığını söyler. Kızlar ve Franco artık birlikte hareket etmeketedirler fakat tatil bitince ne olacaktır? Bahar Tatili full izle eklenmiştir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.