Street Fighter Türkçe dublaj full izle

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 31231 izleme
street fighter

Street fighter film konusu : Kylie Minogue’un da rol aldigi, video oyunundan uyarlanan filmde Mr. Bison, müttefik devletler insani yardim çalışanlarını rehin alır. Albay Guile ve komutasındaki birlik Bison’u devirmeye giderler. Bu arada Bison’un sağ kolu Sagat’tan intikam almak isteyen Chun-Li, Balrog ve Honda, televizyon ekibi gibi görünerek Bison’un üssüne sızarlar. Ken ve Ryu ise bu hesaplaşmanın tam ortasında kalır.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Ilker Kılıç

   GÜZEL

  2. Nuri Atar

   mükemel diğil

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.