Su ve Ateş izle

su-ve-ates-izle

Haşmet ve Yağmur arasında gelişen ve aslında olmaması gereken bir aşkın anlatıldığı 2013 yapımı Su ve Ateş filmini izle filminin çekimleri Türkiye ve Londra’da tamamlanmış. Film aşk üzerine güzel filmler çeken artık oyunculuktan çok yönetmenlik ve senaristlik yapan Özcan Deniz imzası ile bizlerle. Aynı zaman baş rollerden Haşmet karakterini de yine Özcan Deniz canlandırmakta. Haşmet Türkiye’den çeşitli sorunlar yüzünden kaçmak zorunda kalmıştır. Londra’da ise tesadüfen bir kadınla karşılaşır. Kadın’ın adı Yağmur’dur. Bu aşk ise iki tarafın ailelerinin de onaylamayacağı türdendir. Tabi ki aşk ne kadar imkansızsa o derece çekicidir.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.