Supernatural 8. sezon 16. bölüm izle

hd tek part part 1 part 2 tek part
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 6120 izleme
supernatural-sezon-8-izle

Supernatural 8. sezon 16. bölüm konusu : Bir önceki bölümde Sam ve Dean, bir motel odasında konaklarken kapıyı çalan ve ilk önce bir şekil değiştiren sandıkları ama sonradan adının Portia olduğunu öğrendikleri bir koruyucu ruh ile karşılaştılar. Portia onların yanına köpek bedeninde gelmişti ve oldukça güzel bir kadına dönüşmüştü. Portia, eski bir polis olan ve onların hayatını kurtaran arkadaşlarının (James Frampton) koruyucu ruh’u idi. Koruyucu ruhlar bağlı oldukları cadının yoldaşı, insan ve hayvan bedenine bürünebilen bir yaratıktı. Portia onlardan yardım istemeye gelmişti çünkü sahibi James cadılık olayına merak sarmış ve yaptığı çalışmalar sonucu bir cadı olmuştu. Son dönemde geceleri rüyalarında sürekli birilerini öldürdüğünü görmekte idi fakat olanları hatırlayamıyordu. Sam ve Deam eğer o insanları James öldürmedi ise yardım etmek, eğer o öldürdü ise James’i öldürmek için Portia ile birlikte onun yanına gittiler. Olaylar oldukça karışık görünüyordu. James, bir cadı topluluğunun üyesi idi. Önce bunu ona bir cadının yaptırıp yaptırmadığını öğrenmek için araştırma yaptılar bunun olmadığını görünce cadı kulübüne ve James’in iş yerine yani polis merkezine gittiler. Merkezde James’e karşı toplanan deliller içerisinde James’in en yakın arkadaşı Spencer’ın koruyucu ruhunun adını gördüklerinde olanların Spencer’ın, Portia’nın James’i seçmesi karşısında James’i kıskanması sonucu ortaya çıktığını ve her şeyi Spencer’ın yaptığını öğrendiler. Spencer tehlikesini ortadan kaldırdıktan sonra ise Kevin’dan Tanrı’nın bir sonraki testinin ne olduğunu öğrenmek için beklemeye koyuldular. Supernatural 8. sezon 16. bölüm full izlede ise Sam ve Dean Tanrı tarafından geri gönderildiğini iddia eden bir insanı araştıracaklar.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

BX-4fd709b6288b5n

Merlin 1. sezon 2. Bölüm

Merlin 1. sezon 2. Bölüm

Kategori: Merlin
Yapım yılı: {yapimyili}
IMDB Puanı: {imdb}/10


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.